Vědomá evoluce s Brucem Liptonem

0,00 Kč
cena včetně DPH

Propojení mezi tělem a myslí je skutečné. 

V tuto chvíli již existuje celá řada vědeckých studií, které prokázaly, že je možné aktivovat léčebné schopnosti našich těl skrze techniky jako meditace a vizualizace

Pokud věnuješ svému tělu vědomou pozornost a všímáš si jeho signálů, bude pro tebe pak snazší uskutečnit takové změny životního stylu, které podpoří tvé fyzické zdraví a emoční pohodu.

V novém webináři Vědomá evoluce s tebou bude světoznámý vědec a autor Bruce Lipton sdílet převratné poznatky ze svého výzkumu. Dozvíš se, jak moc na naše zdraví a celkový stav těla působí to, co se odehrává v naší mysli. Určitě tě také bude zajímat, jak toho využít ke změně své každodenní reality.

Síla mysli je něčím, co můžeme použít nejen pro změnu našich individuálních životů, ale i pro velkou, kolektivní změnu, kterou náš svět tolik potřebuje.

Na webinář Zdarma se připoj ZDE.

Jsou dny, kdy se mi chce křičet: "Zastavte tuhle planetu, chci pryč!"

Stačí otevřít internetový prohlížeč a už na tebe skáčou titulky o drastických změnách klimatu, nedostatku plynu, neustále se zvyšující inflaci a doslova ze dne na den narůstajících nákladech na život. Během pár vteřin tak můžeš přijít o svůj drahocenný klid. Zdá se, že to nemá konce a situace je pořád horší.

To bychom ale nebyli my, abychom pro tebe neměli poselství naděje. Naděje na jinou, lepší budoucnost.

Vizi, kterou nám ve svém učení předá jeden z nejlepších učitelů a myslitelů dnešní doby, světoznámý vědec, řečník a autor - Bruce Lipton!

Bruce si pro nás připravil naprosto úchvatný bezplatný webinář s názvem Vědomá evoluce. A právě teď jsme otevřeli možnost přihlášení.

Bruce Lipton ti ukáže, že změna začíná už na mikroskopické úrovni - na úrovni našich buněk. Dozvíš se, jak se stát součástí změny, kterou náš svět tak naléhavě potřebuje.

Nastal čas na změnu - opravdu zásadní a trvalou - změnu, kterou si přeješ pro sebe, své blízké i pro celou planetu. Jdeš do toho?

Na webinář Zdarma se připoj ZDE.